Akşener’den Erdoğan’ın açtığı tazminat davasına yorum: Helal paraya ihtiyaç duyduğunda bana mahkeme açıyor

Akşener'den Erdoğan'ın açtığı tazminat davasına yorum: Helal paraya ihtiyaç duyduğunda bana mahkeme açıyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine açtığı 250 bin liralık tazminat davasıyla ilgili konuştu. Akşener, “Paramız helal bizim. Helal paraya ihtiyaç duyduğunda bana mahkeme açıyor” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın “Bir anlamda Sayın Erdoğan’ın İsrail versiyonu olan Binyamin Netanyahu, siyasi rakiplerini baltalamak ve bu şekilde koltuğunu koruyabilmek için, gözünü kırpmadan, sivillerin ve çocukların hayatlarına kastetmekten geri durmadı” şeklindeki ifadesinden dolayı kendisine tazminat davası açmasını yorumladı.

Akşener, “Paramız helal bizim. Helal paraya ihtiyaç duyduğunda bana mahkeme açıyor. 250 bin lira açtı ya, şimdi hemşehrisi ile konuştum selamı var, onun için çay topluyorum” dedi. Bu sırada çevredekilerden “Devam et başkanım, devam et” sesleri yükseldi.

Meral Akşener;
Sayın Erdoğan, ”Helal” paraya ihtiyaç duyduğun da bana dava açıyor. 250 bin lira açtı ya. Paramız helal bizim, onun için Rize’de çay [email protected]_aksener pic.twitter.com/ml9tUDXbht

— Hüseyin Özdemir ♿ (@hsynturkc) May 20, 2021

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!