beIN Sports: Fenerbahçe ve tüm Süper Lig kulüpleriyle çok daha güçlü bir ilişki kurmayı ümit ediyoruz

Fenerbahçe'den reklam panosu ile BeIN Sports'a tepki
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Digiturk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri, Fenerbahçe ile beIN Sports arasında yaşananlarla ilgili olarak “Bu saldırıların sona ermesini ve tansiyonun daha fazla yükselmemesini temenni ediyoruz” açıklamasında bulundu. Rashed Al-Marri, “Fenerbahçe ve tüm Süper Lig kulüpleriyle çok daha güçlü bir ilişki kurmayı ümit ediyoruz” dedi.

Digiturk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri, Fenerbahçe ile yayıncı kuruluş beIN Sports arasında yaşanan gerginlikle ilgili olarak açıklama yaptı.

beIN Sports’un resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında yayınlanan açıklama, “beIN Sports’un tarafsızlığını sorgulayan, çalışanlarımızı hedef gösteren açıklamalar ve aleyhimize yürütülen kampanyalar, bu yönde yorum yapanlar da dahil olmak üzere, Türk futbolunun tüm paydaşlarına zarar vermektedir. Bu saldırıların sona ermesini ve tansiyonun daha fazla yükselmemesini temenni ediyoruz” ifadesiyle başladı. Açıklamanın devamında şunlar kaydedildi:

“43 ülkede faaliyet gösteren ve yüzlerce lig, takım ve organizasyonla oldukça iyi ilişkiler kurmuş, küresel sporun önde gelen yayıncılarından biri olarak spor tutkusunu, tamamen tarafsız bir yaklaşımla, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca sporsevere ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Her gün hizmet kalitemizi geliştirmeye odaklanıyoruz. Hata yaptığımızda özür dilemeyi erdem sayıyor ve bundan ders çıkarmaya önem veriyoruz. Herhangi bir ülkede herhangi bir kulüp lehinde veya aleyhinde bir gizli gündemimiz olmamıştır. Digiturk için de tek odak noktamız, Türk futbolunun yurtiçi ve yurtdışındaki bilinirliğine, gelişimine ve büyümesine katkı sağlamak üzere yatırıma devam etmektir. Bu amaçla, devam eden asılsız suçlamalara rağmen, Türk futbolunun en köklü ve değerli camialarından biri olan Fenerbahçe ve tüm Süper Lig kulüpleriyle, her başarılı spor liginin temelini oluşturan karşılıklı iyi niyet, güven ve yapıcı geri bildirimlere dayalı çok daha güçlü bir ilişki kurmayı ümit ediyoruz.”

Digiturk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri’den açıklama pic.twitter.com/uqdL4ZAC3a

— beIN SPORTS Türkiye (@beINSPORTS_TR) January 19, 2021

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!