Burun estetiği kabusa dönen kadın 2 kez intihara kalkıştı: Çocuğum “Anne burnun yamuk” dediğinde psikolojim bozuluyor

Burun estetiği kabusa dönen kadın 2 kez intihara kalkıştı: Çocuğum "Anne burnun yamuk" dediğinde psikolojim bozuluyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

İstanbul Esenyurt’ta yaşayan Leyla Demir, burun estetiği operasyonu için yaptığı araştırma sonrası Güneşli’deki bir klinik ile görüştü. Demir’in iddiasına göre 7 bin 500 TL para ödeyerek klinikte burun estetiği ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyatın ardından bandajların çıkarılmasıyla gördüğü manzara karşısında şok oldu. Burnunda yamukluk olması üzerine Leyla Demir depresyona girdi.

“DOĞAL BİR BURUN İSTEDİĞİMİ SÖYLEMİŞTİM”

Burun estetiği ameliyatını küçük yaşta geçirdiği bir kazadan dolayı yaptırdığını söyleyen Demir, “Ufakken bir kaza geçirdim. Burnumda kırık vardı. Ameliyat olmam gerekiyordu. Nefes alamıyordum. Çok küçük bir şey istemediğimi, en azından doğal olmasını istediğimi söyledim. Beyefendi düzelteyim derken sol tarafına doğru yamuk yapmış. Aylardır çalışamıyorum. Vücudumun yüzde 90’ı ürtikerden dolayı enfeksiyon olmuş. Ben çok mağdurum. Birilerinin yardımcı olmasını istiyorum” ifadelerini kulandı.

“BİR DAHA AMELİYAT OLAMAM”

Özel hastanenin yaşanan duruma verdiği tepkiyi anlatan Demir, “Olmadığını söylediler. Tekrardan ameliyat yapmak istediler. Ben güvenimi orada yitirdim. Ben bir daha ameliyat olamam. Ücretimi talep ettim. Kendileri ilk önce ücret iadesine yanaşmadılar. Sonradan ben rahatsızlık geçirdikten sonra ücret iade etmek istediklerini söylediler ama artık mağdurum” diye konuştu.

“ÇOCUĞUM ‘ANNE BURNUN YAMUK’ DEDİĞİNDE PSİKOLOJİM BOZULUYOR”

Psikolojik sorunlar yaşadığı için kendine zarar verdiğini söyleyen Demir, “Ufak çocuğum bana baktığında, ‘Anne senin burnun yamuk’ dediği zaman benim psikolojim bozuluyor. 3 tane çocuğum var. Bu yüzden birilerinin bana yardımcı olmasını istiyorum” dedi.

“2 KERE İNTİHAR TEŞEBBÜSÜNDE BULUNDUM”

Maddi ve manevi zararda olduğunu belirten Demir, “Kendime zarar verdim. 2 kere intihara kalkıştım. Psikolojik olarak çok rahatsız oluyorum. Ben o parayı almak için borca girdim. Hala daha borcunu ödemedim. Ben kendilerine yeterince yaklaştım. Uzlaşmak istediğimi söyledim. Ben bu saatten sonra onlarla uzlaşmak istemiyorum. Mağdurum. Mecburiyetten maddi ve manevi dava açacağım. Ben zararım çoktur” şeklinde konuştu.

Burun estetiği kabusu oldu
Burun estetiği kabusa dönen kadın 2 kez intihara kalkıştı: Çocuğum Anne burnun yamuk dediğinde psikolojim bozuluyorBu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!