Galatasaray’dan yangın mağdurlarına destek

Galatasaray'dan yangın mağdurlarına destek
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Galatasaray, yaşanan orman yangınlarından etkilenen vatandaşlara destek olmak amacıyla bir köyün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak.

Galatasaray Kulübü, meydana gelen orman yangınlarından etkilenen vatandaşlara destek olmak amacıyla başlatılan “Bir Destek Bir Yuva” projesi kapsamında, bir köyün tüm ihtiyaçlarını karşılayacağını duyurdu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

“Nef Vakfı ile İhtiyaç Haritası, orman yangınlarında kısmen ya da tamamen hasar gören evler, sera, çiftlik, ahır gibi üretim alanlarını, okul, sanat merkezi gibi ortak kullanım yerlerini onararak yeniden hayata geçirebilmek, geçim kaynaklarını, hayvanlarını, birikimlerini, kovanlarını, tarım araçlarını ve daha birçoğunu kaybeden vatandaşlarımıza destek olabilmek için ‘Bir Destek Bir Yuva’ projesini başlattılar. Birlikteliğin gücüne inandığımız bu zor günlerde Galatasaray Spor Kulübü olarak ‘Bir Destek Bir Yuva’ projesi kapsamında bir köyün tüm ihtiyaçlarını da biz üstleniyoruz. Hayatı hep beraber yeniden yeşerteceğiz.” 

Birlikteliğin gücüne inandığımız bu zor günlerde Galatasaray Spor Kulübü olarak #BirDestekBirYuva projesi kapsamında bir köyün tüm ihtiyaçlarını da biz üstleniyoruz.

Hayatı hep beraber yeniden yeşerteceğiz!

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!