“GELECEĞİN SAĞLIK ANLAYIŞI”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Well World Aesthetic & Longevity Clinic, arkasında 27 yıllık tecrübesiyle ve inovatif gelecek vizyonuyla plastik cerrahi, saç ekimi ve tedavileri, medikal estetik, diş estetiği gibi birçok alanda yaptığı çalışmalarla Avrupa’da örnek klinik olma yolunda ilerliyor.

Genetik, biyoinformatik, fonksiyonel tıp uzmanları estetik cerrahlar, diyetisyenler, diş hekimleri ve dermatologlardan oluşan Well World  Aesthetic & Longevity, kişide hastalığı henüz doku ve organ seviyesine ulaşmadan tespit ederek sağlıklı ve uzun bir yaşamın kapılarını aralıyor.

SAĞLIKLI VE UZUN YAŞAMIN FORMÜLÜ “LONGEVITY”

Geleceğin sağlığı, ilaç ya da herhangi bir tedavi yöntemiyle hastalıktan kurtulmak değil, hastalanmadan uzun ve sürdürülebilir sağlıklı yaşamak olarak karşımıza çıkıyor. Dünyadaki ismi Longevity olan bu sistem ile kişinin kendi yapısına özel takviyeler ve bir takım tetkikler sonucu yapılan uygulamalar, kişiye sürdürülebilir sağlıklı yaşam sunuyor.

Hastalığa önlem almaktansa, sağlığı korumanın daha etkili olduğunu belirten DR. Burak Tuncer; “Havadaki zehirli gazlar, besinlerdeki hormonlar, yaşadığımız şehir hayatının getirdiği stres gibi negatif etkiler, vücudumuzun zaman içerisinde daha hızlı yıpranmasına ve yaşlanmasına neden oluyor.  Bu noktada Longevity, bunları önlemek, daha zinde, güçlü ve enerjik yapıya sahip olmak için sağlığımızı koruma altına almak ve güçlendirmek adına karşımıza çıkıyor” diyor.

“KÖK HÜCRELİ SAÇ EKİMİ İLE SAÇ DOĞAL VE ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR”

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte saç ekimi çok daha konforlu ve verimli hale geliyor. Bunlardan biri de son dönemlerin popüler saç uygulaması “Kök Hücre” olarak karşımıza çıkıyor.

Well World bünyesinde yer alan Kök Hücreli Saç Ekimi, saçın daha dolgun ve yoğun bir görünüm elde etmesi için, kişinin kendi dokusundan alınan hücreler zenginleştirilerek oluşturulan konsantre kök hücreler ile saç dökülmesi yaşayan kişilerde etkili sonuçlar sağlıyor. Kaş, sakal dahil vücudun farklı bölgelerinde dökülme ve ileri derecede saç dökülmesi sorunu yaşayan ve tıbbi tedavilere cevap vermeyen kişilerin kullanabileceği bu yöntem ortalama bir ay içerisinde etkisini gösteriyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!