Hataylı servisçiler, 300 araçlık filoyu filyasyon ekibine tahsis etti

Hataylı servisçiler, 300 araçlık filoyu filyasyon ekibine tahsis etti
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Hatay’ın Antakya ilçesinde faaliyet gösteren öğrenci servisçiler, koronavirüsle mücadele çalışmalarına destek için araçlarını filasyon ekiplerine tahsis etti. Servisçiler adına açıklama yapan Galip Altınöz, “Malum pandemi sürecindeyiz durumlarımız biraz sıkıntılı. Devletimiz her yere yetişmekte zorluk çekebilir. Elhamdülillah biz öğrenci servisleri şirketleri olarak her zaman devletimizin yanındayız. Şu an bir kampanya başlattık. Yaklaşık 300 araçlık ekibimizle devletimizin yanındayız” dedi.

Hataylı servisçiler, 300 araçlık filoyu filyasyon ekibine tahsis etti

KAMPANYAYA DESTEK BEKLİYORLAR

Hiçbir beklenti olmadan devletin korona mücadelesine destek verdiklerini aktaran Altınöz, “Devletimize destek vermeye de devam edeceğiz. Bizim tek ricamız bu kampanyaya hem üst düzey yöneticilerimiz hem de diğer şirketlerin destek vermesidir. Destek veren herkese Allah razı olsun diyorum. Araçlarımız filyasyon ekibindeler. Hastalara ilaç dağıtıyorlar. Malumunuz hastaya ilacın bir an önce yetişmesi demek hastanın daha az hasarlı bunu atlatması demektir. Biz bunun mücadelesini veriyoruz. Allah’a çok şükür sağlık çalışanlarımızla birlikte hastalarımıza ilaçları bir an önce dağıtıyoruz. Bunlarla mutluyuz gururluyuz. Herkesi de bu kampanya desteklerine bekliyoruz” diye konuştu.

Hataylı servisçiler, 300 araçlık filoyu filyasyon ekibine tahsis etti

DİĞER İLLERDEKİ SERVİS ŞOFÖRLERİNE SESLENDİLER

Kendi kullandıkları araçlarıyla ile birlikte filyasyon ekiplerine destek verdiklerini belirten servis şoförleri ise, “Bizlerde devletimiz yanında olarak bu süreci atlatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Diğer illerdeki servis şoförü arkadaşlarımızın da bu şekilde hareket etmesi zor günlerden çabucak kurtulmamız için bir destek olacaktır” ifadelerini kullandı.

Hataylı servisçiler, 300 araçlık filoyu filyasyon ekibine tahsis ettiBu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!