Kılıçdaroğlu’ndan 15 Temmuz mesajı: 251 şehidimizi de FETÖ’nün devlete sızmasına göz yumanları da asla unutmayacağız

Kılıçdaroğlu: Mustafa Kemal Atatürk’ten bu yana CHP’de genel başkanlık yapmış olan herkesin başımızın üstünde yeri var
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, darbe girişiminin beşinci yıl dönümünde yaptığı paylaşımda “15 Temmuz’un tüm karanlık noktalarını ortaya çıkarmak, o gece devleti sokaktan toplayan milletimize borcumuzdur” dedi. Kılıçdaroğlu, “251 şehidimizi de FETÖ’nün devlete sızmasına göz yumanları da asla unutmayacağız” ifadesini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz 2016‘da düzenlenen darbe girişiminin beşinci yıl dönümünde kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulundu.

Kılıçdaroğlu, “Hain terör örgütünün demokrasiye ve millete kastetmesinin üzerinden 5 yıl geçti. 15 Temmuz’un tüm karanlık noktalarını ortaya çıkarmak, o gece devleti sokaktan toplayan milletimize borcumuzdur. 251 şehidimizi de FETÖ’nün devlete sızmasına göz yumanları da asla unutmayacağız” dedi.

Hain terör örgütünün demokrasiye ve millete kastetmesinin üzerinden 5 yıl geçti. #15Temmuz’un tüm karanlık noktalarını ortaya çıkarmak, o gece devleti sokaktan toplayan milletimize borcumuzdur. 251 şehidimizi de FETÖ’nün devlete sızmasına göz yumanları da asla unutmayacağız!

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) July 15, 2021

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!