Netflix, 2021’in ikinci çeyreğinde en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı

Netflix, 2021'in ikinci çeyreğinde en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Netflix, 2021’in ikinci çeyreğinde en çok izlenen orijinal yapımlarını açıkladı. Listenin ilk sırasında Army of the Dead bulunurken; Sweet Tooth, Shadow & Bone ve Lupin gibi yapımlar da listede yerini aldı.

Netflix‘in açıkladığı verilere göre, listenin zirvesinde yer alan ‘Army of the Dead’in izlenme sayısı 75 milyon. Film, Las Vegas’taki bir zombi salgını sırasında yaşananları konu ediyor. Bir adam salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret ederek gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

Witness the army before the dead. ☠️

ARMY OF THIEVES, the Zack Snyder-produced ARMY OF THE DEAD prequel, comes to Netflix this fall. pic.twitter.com/RIuUZuf0CE

— NetflixFilm (@NetflixFilm) July 25, 2021

​İkinci sırada yer alan orijinal içerik ise ‘Fatherhood’. Komedi-dram türündeki filmin izlenme sayısı 74 milyon. Fatherhood, kızının doğumundan bir gün sonra karısının beklenmedik ölümü ile sarsılan bir babanın, kızını tek başına büyütme çabasını konu ediyor.

Listenin üçüncü sırasında ise 60 milyon izlenme ile bu senenin dikkat çeken yapımlarından ‘Sweet Tooth’ dizisi yer alıyor. Sweet Tooth, insan ve geyik karışımı bir canlı olan genç Gus’ın maceralarını konu ediyor. Dünyayı sarsan gizemli bir olayın ardından harekete geçen Gus, kendisi gibi melez insanlardan oluşan bir aileye katılır ve birlikte büyük bir komployu keşfetmek üzere zorlu bir maceraya atılırlar.

Netflix tarafından paylaşılan liste şöyle:

1. Army of the Dead

2. Fatherhood

3. Sweet Tooth

4. Shadow & Bone

5. Lupin 2. Kısım

6. Mitchells vs. The Machines

7. Elite 4. Sezon

8. Who Killed Sara? 2. Sezon

9. The Circle

10. The Sons of Sam

11. Too Hot To Handle

Bu Yazıya Tepki Ver

asdas
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!