otoplus, Ankara’daki ilk alım ve satım merkezini hizmete açtı

letgo’nun ikinci el arabadaki kurumsal iş modeli otoplus, başkent Ankara’daki ilk merkeziyle Türkiye genelindeki hizmet noktalarını 41’e çıkarıyor. İki kattan oluşan 9 bin metrekarelik yeni merkezde 300 araba kapasitesiyle hizmet vermeye başlayan otoplus, ikinci el araba sektöründe uyguladığı dijitalden fiziksele yenilikçi iş modelini Türkiye’de yaygınlaştırmaya devam edecek.

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Türkiye’nin ikinci el alışveriş platformu letgo’nun ikinci el araba alım satımını hızlı ve güvenilir hale getiren kurumsal iş modeli otoplus, Türkiye genelindeki büyümesini sürdürüyor. İlk merkezinin 2020 yılının aralık ayında İstanbul Maslak’ta faaliyete girmesinin ardından İstanbul ve İzmir’de arka arkaya yeni merkezler açan otoplus, şimdi de başkent Ankara’daki ilk alım ve satım merkezini Nata Vega Outlet’te Ankaralıların hizmetine sunuyor. Türkiye genelindeki Anlaşmalı Pilot Garage şubelerinin yanı sıra bir buçuk yılda yedi merkez açan otoplus’ın Türkiye genelindeki hizmet noktaları 41’e ulaştı.

Ankara Nata Vega AVM’de konumlandırılan 300 araba kapasiteli otoplus merkezi, 9 bin metrekarelik ve iki kattan oluşan devasa bir alanda hizmet veriyor. Günlük 20 araba ekspertiz kapasitesine sahip olan merkez, profesyonel ekspertizden şeffaf fiyatlandırmaya, sigortadan finansmana araba alım ve satımına dair, birçok hizmeti tek bir çatı altında barındırıyor. otoplus merkezlerini ikinci el arabada deneyim ve mükemmeliyet merkezi olarak konumlandırdıklarını söyleyen letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Tuluy Noyan, Ankaralıların araba almak veya satmak istedikleri zaman otoplus’a gönül rahatlığıyla gelebileceklerinin, karşılarında güvenilir ve kurumsal bir muhatap bulabileceklerinin altını çizdi. Noyan, Ankara’nın otoplus’ın Türkiye’deki büyüme hedefleri açısından çok önemli bir konumda olduğunu ifade ederek tüketici açısından ikinci el araba dendiğinde akla en çok gelen ve tercih edilen çözüm ortağı olmak için Türkiye genelinde büyümeye devam edeceklerinin mesajını verdi.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!