Yenmak A.Ş. Kurucularından Mustafa Kahvecioğlu Ölüm Yıldönümünde Anıldı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Yenmak A.Ş. Kurucularından Mustafa Kahvecioğlu ölüm yıldönümünde saygı ve sevgi ile anıldı. Yenmak A.Ş. çalışanları ve tüm dünyada faaliyet gösteren bayileri tarafından anılan Mustafa Kahvecioğlu’nun firmaya sağladığı katkılardan dolayı minnet duyguları ve anma mesajları kabul edildi.

Yenmak A.Ş. Genel Müdürü Erdoğan Kahvecioğlu bu özel ve anlamlı günde aile büyüklerine karşı duydukları büyük sevgi ve özlemi ifade etti. Böyle özverili ve değerli aile fertlerine sahip olmanın yaşattığı büyük gururdan da bahseden Erdoğan Kahvecioğlu sadece anma günlerinde değil, bu derin üzüntünün tüm hayatları boyunca var olduğunu belirtti.

Şirket kurucularından Mustafa Kahvecioğlu’nun vefatının ardından yapılan anma gününde Yenmak firmasının bugünlere nasıl geldiği ve kurucuların bu firmayı var etmek için ne tür zorluklardan geçtiği anlatıldı. Bugün Türkiye’nin en önemli markalarından birisi olan Yenmak firması kurucuları sıfırdan kurdukları ve bir dünya markası haline getirdikleri firmaları için her zaman büyük bir emek ve özveri ile çalıştı.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

asdas
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!