Erdoğan, Türk Kızılayı’nın 156. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajını Yayımladı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Erdoğan’ın Mesajı

Türk Kızılayı’nın 156. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İletişim Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Kızılayı’na övgülerde bulundu. Erdoğan, yardımseverlik, merhamet, şefkat ve dayanışmanın sembolü haline gelen Türk Kızılayı’nın özverili hizmetlerini dünyanın önde gelen saygın kuruluşları arasında olduğunu vurguladı.

Erdoğan’ın İfade Ettiği Şükran

Erdoğan, Türk Kızılayı’nın insanların zor zamanlarında her zaman yanlarında olduğunu belirterek, uluslararası yardımlardan sosyal faaliyetlere, göç çalışmalarından ilk yardıma kadar geniş bir yelpazede hizmet verdiğini dile getirdi. Erdoğan, Türk Kızılayı’nın fedakar gönüllülerinin çalışmalarını takdirle karşıladığını ve zor durumdaki insanların geleceğe umutla bakmalarını sağlamak için var gücüyle çalıştığını ifade etti.

Erdoğan mesajında, “Bu anlamlı günde dokunduğu hayatları iyileştirmeyi ve insanlığa hizmette ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceğine inandığım Türk Kızılayı’nın tüm mensuplarını ve gönüllülerini en kalbi duygularımla selamlıyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!