Gerard Pique’nin Düzenlediği Kings League Dünya Kupası’nda Türk Takımı Limon FC Büyük Skandalın Eşiğinde

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Limon FC’nin Diskalifiye Edilme Durumu

Gerard Pique’nin Kings League Dünya Kupası’nda Türkiye’yi temsil eden Limon FC, büyük bir skandalın içerisine girdi. Takımın Twitch yayıncısı Burak Kenan “Holmes” Öztürk’ün çirkin paylaşımları, büyük tepkilere neden oldu. Rakip takım oyuncularının eşleri ve sevgilileri hakkında yapılan uygunsuz paylaşımlar, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Limon FC’nin Durumu

Rakip takım oyuncularından Uri Pons’un açıklamalarıyla ortaya çıkan skandal, Limon FC’nin Kings League’den diskalifiye edilip edilmeyeceği konusunda tartışmalara yol açtı. Olay, spor camiasında büyük yankı uyandırırken, Limon FC’nin ve Holmes’ün yapacakları resmi açıklamalar merakla bekleniyor.

Uri Pons’un Tepkisi

Özür mesajına, olayın gündeme gelmesinde rol oynayan Uri Pons, kişisel hesabından Limon FC’ye teşekkür ederek bu tür davranışların kabul edilemez olduğunu belirtti. Limon FC, rakip takımdan özür dileyerek durumu izah etti.

Limon FC Kadrosu ve Teknik Direktör

Limon FC’nin kadrosunda yer alan futbolcular ve teknik direktörleri şu şekildedir:
Osman Naz, Berker Güllü, Yiğit Yenihayat, Berke Onuk, Yiğit Özbay, Osman Ural, Alp Arda, Berk Kıratlı, Mehmet Yeşil, Berkay Sezer, Serhat Kot, Mete Demir, Memos Sözer ve Teknik Direktör Burak Kaymak.

Kings League Nedir?

Gerard Pique’nin futbolun yenilenme ihtiyacından yola çıkarak oluşturduğu Kings League, futbolun klasik formatından farklı bir yapıya sahiptir. 12 takımın yer aldığı bu organizasyonda, her hafta değişen bir 12. oyuncu kuralı bulunmaktadır. Eski yıldız futbolcuların da katıldığı bu lige olan ilgi giderek artmaktadır.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!