İBB Spor İstanbul’un 4. Doğa Kampı 1 Temmuz’da Başlıyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

İBB Spor İstanbul’un Doğa Kampı Beykoz’da Başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul, çocuklar için düzenlediği “4. Doğa Kampı” etkinliğine hazırlanıyor. Kamp, 1 Temmuz’da başlayacak ve 23 Ağustos’a kadar toplam 8 hafta sürecek. Bu yılki kamp, Beykoz’daki Mad Garden Polonez’de gerçekleşecek.

Çocuklar Doğa Kampı İle Eğitim ve Eğlenceyi Bir Arada Yaşayacak

İBB Spor İstanbul Doğa Kampı, 2021 yılından bu yana düzenleniyor ve bugüne kadar 18 bin 853 çocukla buluştu. Bu sene ise 11 bin çocuğun ağırlanması hedefleniyor. Günübirlik kampa 9-15 yaş arası, konaklamalı kampa ise 12-15 yaş arası çocuklar katılabilecek.

Eğlenceli Aktiviteler ve Eğitimler

Günübirlik kampta bisiklet sürüşü, okçuluk, oryantiring, tırmanma, AKOM eğitimleri ve drama atölyesi gibi aktiviteler düzenlenecek. Konaklamalı kamp ise çocuklara genel kampçılık bilgileri, çadır kurma, ateş yakma teknikleri gibi eğitimlerin yanı sıra barınak, doğada su bulma ve arıtma atölyelerine ev sahipliği yapacak.

Katılım ve Ücret Bilgileri

Hafta sonları kapalı olan kampta, günübirlik katılımlar için 75 TL, konaklamalı katılımlar için ise 125 TL ücret alınacak. Katılım ücreti çocuklara tişört, buff, bez torba ve sertifika gibi hediyeler için alınıyor. Kayıt işlemleri https://event.spor.istanbul/ adresinden gerçekleştirilebilecek.

İBB Spor İstanbul’un Doğa Kampı ile ilgili tüm detaylara ve kayıt işlemlerine https://spor.istanbul/doga-kampi/ adresinden erişebilirsiniz. Ayrıca, çocuklar dilerlerse İBB Spor İstanbul’un tahsis ettiği otobüslerle kamp alanına ulaşabilecekler.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!