Naomi Campbell’ın Annelik Serüveni

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Naomi Campbell, 50 Yaşında İlk Kez Anne Oldu

2021 yılında 50 yaşında ilk kez anne olan Naomi Campbell, hamilelik süreci hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştı. Süper model, bu sır perdesini asla aralamamış, ancak herkesi şaşırtmıştı.

54 Yaşında İki Çocuğuyla Şaşırtıcı Doğumlar

Şu anda 54 yaşında olan Naomi Campbell, 2023 yılında kızının ve ardından bir oğlunun sürpriz doğumunu duyurarak dünyayı şoke etti. Podyum kraliçesi çocuklarının isimlerini kamuoyuyla paylaşmazken, The Times’a “Bebeklerim benim için her şey” dedi.

Taşıyıcı Anne Kullandığını Açıkladı

Naomi Campbell, çocukları için asla bir baba aramadığını ve bekar bir anne olmaktan mutlu olduğunu belirtti. Taşıyıcı anne kullandığını açıklayan model, çocuklarının her zaman önceliği olduğunu vurguladı.

Annelik Hakkında Düşünceleri

Anneleri olmaktan keyif aldığını belirten Campbell, her gün bir sürprizle karşılaştığını ve bu durumun onu heyecanlandırdığını ifade etti. Genç nesillerin çocuk sahibi olma konusundaki endişelerini dile getiren model, ebeveynliğin her zaman değerli olduğunu savundu.

Geçmiş İlişkileri

Naomi Campbell’ın geçmişte U2 basçısı Adam Clayton, İtalyan iş insanı Flavio Briatore, rapçi Skepta ve One Direction’dan Liam Payne gibi ünlülerle ilişkileri oldu. Ancak şu anda bir baba aramadığını belirtiyor.

1980’lerin sonunda kariyerine başlayan Naomi Campbell, ilk siyahi kapak kızı olarak tanınırken, modellik kariyerinde önemli bir yere sahiptir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!