PttAVM Genel Müdürü: Türk Çiftçisinin Ürünlerine Destek Veriyoruz

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Hakan Çevikoğlu: Türkiye’nin Gücünü Artırmak İçin Çalışıyoruz

PttAVM Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, Türkiye’nin teknoloji ve tarım gibi sektörlerde gücünü artırması amacıyla şirket olarak ellerinden gelen desteği verdiklerini belirtti. Çevikoğlu, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ), Türkiye Tarım ve Kredi Kooperatifleri, TMO, Fiskobirlik ve Çaykur gibi kurumlar aracılığıyla Türk çiftçilerin ürünlerinin satışını gerçekleştirdiklerini ve vatandaşlara ulaştırdıklarını ifade etti.

İşbirliklerini Geliştiriyoruz

Çevikoğlu, TMO, AOÇ ve Tarım Kredi Kooperatifleri gibi kurumlarla yaptıkları işbirliklerini zaman zaman genişleterek yenilediklerini vurgulayarak, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal ile daha fazla işbirliği kararı aldıklarını açıkladı. Türkiye’nin yerli ürünlerine yurt dışında da talep olduğunu belirten Çevikoğlu, yerli üreticilerin PttAVM aracılığıyla anlaşmalı onlarca ülkeye ihracat yapma imkanına sahip olduğunu dile getirdi.

Çiftçilerin Yanındayız

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal ise PttAVM üzerinden ürün satışlarının 2019 yılından bu yana devam ettiğini hatırlatarak, çiftçilerin ürünlerini en uygun fiyatlarla halka ulaştırmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Güldal, PttAVM ile yapılan işbirliğinin genişletilerek TMO ürünlerinin daha geniş kitlelere ulaşması için çalışmalar yapıldığını belirtti.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!