Saadet Partisi Milletvekili Birol Aydın Genel Başkanlığa Aday

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Saadet Partisi 3’üncü Olağanüstü Kongresi Hazırlıkları Devam Ediyor

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Birol Aydın, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, pazar günü gerçekleştirilecek Saadet Partisi 3’üncü Olağanüstü Kongresi’ne genel başkan adayı olduğunu açıkladı.

Aydın: “Türkiye’nin Temel Meselelerini Kalıcı Çözüme Kavuşturacak Yegane Anlayış Saadet Partisi”

Aydın, yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin her açıdan tıkandığı ekonomide, dış politikada, eğitimde, yargıda, sağlıkta, sosyal hayatta ve ahlaki hayatta büyük bir tıkanıklığın ve yozlaşmanın yaşandığı bir zamanda Saadet Partimizin 3’üncü Olağanüstü Kongresini gerçekleştireceğiz. Bütün bir İslam dünyasının, derlenip toparlanmış bir Türkiye’yi beklediği, Türkiye’nin bütün temel meselelerini kalıcı çözüme kavuşturacak yegane anlayışın, düşüncenin, partinin Saadet Partisi olduğunun bilindiği bir zamanda genel başkanlığa adayım” dedi.

Aydın: “Partimizin Birliğini ve Kardeşlik İklimini Korumak İçin Adayım”

Aydın, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Saadet Partimize sahip çıkmak, genel başkanımızın öncülüğünde Türkiye’nin birliğine, bütünlüğüne, kardeşliğine, toplumsal uzlaşmaya katkı sağlamak için genel başkanlığa adayım. Bu kararımın partimiz, camiamız ve ülkemiz için hayırlı ve bereketli olmasını temenni ediyorum.”

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!