Dünyada her dakika bir adet satılan Reset serum, artık yeni eko yedek şişelerde!

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

L’Occitane Reset Serumda ölmez otu esansiyel yağı konsantrasyonu 10 kat arttırıldı. Yeni Ölmez Otu Özsuyu sayesinde cilt tüm geceyi beklemeden anında rahatlamaya başlıyor.  Ve şimdi bu özel formül ekonomik yedek ambalajı ile çevreye de duyarlı. 50 ml olarak tasarlanan Reset serum yedek ambalajı, 50 ml orijinal ürün ambalajına göre yüzde 12 daha avantajlı fiyata sahip.

 

Reset Göz Serumu da Yenilenen Formülü ile şimdi 10 Kat daha güçlü!

 

Yenilenen Reset göz çevresi serumuyla, hassas göz çevresinde biriken stres ve yorgunluk izleri anında siliniyor. Ayrıca “göz uyandırıcı özü” de denen yeni içeriği ile göz çevresindeki şişkinliğini azalıyor, daha canlı bir görünüm ve  aydınlık bir göz çevresi görünümü geliyor.

Formülasyona eklenen mercanköşk ve Acmella Olaracea (Dişotu) özü ise anında yumuşatma yaparak, botoks benzeri bir etki sayesinde gergin cildi rahatlatıyor.

 

Cilt bakım rejiminde önemli olan esas ürünün “serum” olduğu artık evrensel olarak kabul edilen bir gerçek. Peki, gün boyunca pek çok şeye maruz kalan cildimizi her gece yenileyebilseydik nasıl olurdu? Bir süredir bunu mümkün kılan L’Occitane Reset Oil in Serum, 3 bin farklı antioksidanla dolu yenilenen formülü ve yeniden doldurulabilir yedekleriyle etki alanını genişletiyor.

 

Geçtiğimiz aylarda L’Occitane’ın uzun yıllar süren araştırmaları sonucu Ölmez Otu’nun öz suyu ekstresi çıkarılmış ve hem Reset ailesinin gece serumuna hem de Reset-Tri Essence losyonlara eklenmişti.  Yeni keşfedilen moleküllerle 10 kat güçlü etki şimdi de Reset ailesinin göz serumu içeriğine eklenerek, göz çevresi cilt bakımında da hepimize daha etkili bir bakım sunuyor.

Reset artık sedace cilde gençlik ışıltısını geri vermekle kalmıyor, cilt antioksidanı görevi de görüyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!