Bahçeli: Kandil’e bir şafak vakti Türk’ün şanlı bayrağı asılmalı

Bahçeli: Kandil'e bir şafak vakti Türk'ün şanlı bayrağı asılmalı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Terörü hilafsız kınamayanlar terörün koçbaşıdır” dedi.

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

– Terörü hilafsız kınamayanlar terörün koçbaşıdır.

– Kandil’e bir şafak vakti Türk’ün şanlı bayrağı asılmalı, terörün ele başları mağaralarına gömülmelidir. Sincar’ın kısa süre içinde yerle bir edilmesi artık hayat memat konusudur.

– Teröristler ya bu millete hesap verecek ya da azdan az, çoktan çok gidecek, hainlerin kafaları koparılacaktır. yardım ve yataklık yapan iş birlikçiler, eli ve vicdanı kanlı teröristler düşünecektir. Yaklaşacak düşmana mezar olur bu yerler. Bağlayamaz bir kuvvet bu kasırga milleti. Tarihlere sorun ki bize ‘Ölmez Türk’ derler.

– İnsan hakları dediler, özgürlük masalına sığındılar, öyle bir noktaya gelinmiştir ki Türkiyemiz ne pahasına olursa olsun terör örgütüyle hesaplaşmak, bu kanlı sayfayı kapatmak zorundadır. Devletimize bu mücadelede desteğimiz tam ve tartışmasızdır.

– Artık bir karar arifesindeyiz. Cumhuriyet’in 100. yıl dönümüne terörü bitirmiş, bölücülüğü yenmiş bir şekilde ulaşmak durumundayız. Şühedaya vefamız, ecdada bağlılık yeminimizdir. Evlatlarımızın kurşun yediği yerde terör ele başları sallandırılmazsa öfkemiz dinmeyecek. 

#Canlı: MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında konuşuyor https://t.co/aK8jJfWYKv

— AA Canlı (@AACanli) February 16, 2021

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!