Brandverse Awards’ta İklimlendirme kategorisinde Altın Ödül Buderus’un

Sosyal medyada son kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda etkili bir iletişim stratejisi yürüten Buderus, ürettiği özgün içerikler ve dikkat çeken projelerinin getirdiği yüksek etkileşimle Brandverse Awards’ta Altın Ödüle layık görüldü.

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Isıtma, soğutma veya havalandırma alanlarında sistem uzmanlığına sahip Buderus, kullanıcılarıyla dijital ortamda da buluşmak, deneyimini ve geleceğin teknolojilerine ilişkin görüşlerini paylaşmak üzere gerçekleştirdiği iletişim faaliyetleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

 

Buderus son olarak, Marketing Türkiye ve Boom Sonar iş birliğiyle 6 yıldır sosyal medya ve dijitalde en başarılı marka ve projelerin değerlendirildiği ve bu yıl tüm iletişim süreçlerini de kapsayarak Brandverse Awards adını alan ödüllerde bir kez daha Altın Ödül’ün sahibi olmanın gururunu yaşadı.

 

Veri Analitiği Ödülleri kategorisinde markaların sosyal medya performanslarının veriye dayalı şekilde ölçümlendiği Social Brands sonuçlarına göre, Buderus, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını merkeze alarak Facebook, Instagram ve Twitter’da yürüttüğü etkili iletişim stratejisi, ürettiği özgün içerikler ve dikkat çeken projelerle elde ettiği yüksek etkileşimlerle sosyal medyada da uzmanlığını kanıtlamış oldu.

 

Detaylı Bilgi İçin:

Gizem Kutlu, Bosch Termoteknik Marka Yönetimi

0(216) 432 08 14, [email protected]

Aysel Yıldız, ÜNİTE Edelman

0(533) 746 32 40, [email protected] ; www.unite.com.tr

 

Bosch Termoteknik Hakkında

Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2021 yılında yaklaşık 14.200 çalışan ile 4 milyar avroluk (Yüzde 64’ü Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

 

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 402.600 çalışana sahiptir (31 Aralık 2021 Cuma itibarıyla). Şirket, 2021 yılında 78,7 milyar Avro’luk satış gerçekleştirdi. Bosch’un faaliyetleri dört sektöre ayrılıyor: Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Tüketici Ürünleri ve Enerji ve Bina Teknolojisi. Dünyanın önde gelen IoT şirketlerinden biri olarak Bosch; akıllı evler, Sanayi 4.0 ve ağa bağlı mobilite için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bosch, sürdürülebilir, güvenli ve heyecan verici mobilite vizyonunu takip ediyor. Şirket; sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki tecrübesi ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine; ağa bağlı, farklı alanları bir arada bulunduran ve tek bir kaynaktan elde edilen çözümler sunabiliyor. Bosch Grubu’nun stratejik hedefi, ya yapay zeka içeren ya da yapay zeka yardımıyla geliştirilmiş veya üretilmiş olan ürünler ve çözümler ile ağa bağlı yaşamı kolaylaştırmaktır. Bosch, yenilikçi olan ve büyük bir ilgi gören ürünler ve servislerle dünya genelinde yaşam kalitesini iyileştirmektedir. Kısacası Bosch, ‘Yaşam için teknoloji’ oluşturur. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve yaklaşık 60 ülkedeki yaklaşık 440 bağlı kuruluşu ve bölge şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları dahil edildiğinde, Bosch’un küresel üretim, mühendislik ve satış ağı neredeyse dünyadaki tüm ülkeleri kapsıyor. Dünya genelinde 400’den fazla lokasyonuyla Bosch Grubu, 2020 yılının ilk çeyreğinden beri karbon nötrdür. Şirketin gelecekteki büyümesinin temeli, yenilikçi gücüdür. Bosch, dünya genelinde yaklaşık 128 lokasyonda araştırma ve geliştirme alanında yaklaşık 76.100 çalışana sahiptir ve bunların arasında 38.000’in üzerinde yazılım mühendisi bulunmaktadır.

 

Şirket, “Hassas Makine ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi” olarak 1886 yılında Robert Bosch (1861-1942) tarafından Stuttgart’ta kurulmuştur. Robert Bosch GmbH’nin özel sahiplik yapısı, şirketin uzun vadede planlama yapmasını ve geleceğini koruma üzere önemli yatırımları yapmasını mümkün kılarak Bosch Grubu’nun girişimci özgürlüğünü garanti eder. Robert Bosch GmbH’nin yüzde doksan dört hissesi, bir vakıf olan Robert Bosch Stiftung GmbH’ye aittir. Geri kalan hisseler Robert Bosch GmbH’ye ve Bosch ailesinin sahibi bulunduğu bir şirkete aittir. Oy haklarının büyük bir çoğunluğu, bir endüstriyel tröst olan Robert Bosch Industrietreuhand KG’de bulunmaktadır. Girişimci sahiplik görevleri, tröst tarafından yürütülmektedir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

asdas
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!