HAREMLIQUE ISTANBUL’DAN İSTANBUL, İZMİR VE MIAMI’DE ÜÇ YENİ MAĞAZA

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdüren Haremlique Istanbul; Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul ve İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi’nde iki yeni mağaza açarken  Miami’de ise Bal Harbour Shops’ta yeni bir mağaza açacağını duyurdu.   

 

Zarif tasarımlar ve kaliteli malzemeleri özenli bir işçilikle bir araya getiren Haremlique Istanbul; yurt içinde ve yurt dışında büyümeyi sürdürüyor. Yurt içinde Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul içerisinde ve İzmir’de İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi’nde iki mağaza açan Haremlique Istanbul; yurt dışı büyüme planları çerçevesinde ise Miami’deki Bal Harbour Shops Alışveriş Merkezi’nde yeni mağazasını ziyaretçilerle buluşturacak.

 

Markanın kurucusu ve CEO’su Caroline N. Koç, Haremlique Istanbul’un hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli lokasyonlarda yer almayı sürdürmesinden heyecan duyduklarını anlatırken, “Mağazalarımızın ziyaretçilerimiz tarafından ilgi görmesi, ürünlerimizle ilgili aldığımız iyi yönlü geri bildirimler bizi çok mutlu ediyor. Son dönemde İstanbul’da uluslararası bir otel zinciri olan Mandarin Oriental’in, İzmir’de ise İstinyePark Alışveriş Merkezi’nin açılışı pandeminin süren etkilerine rağmen perakende ve hizmet sektörüne canlılık getirdi. Yeniden eski günlere dönüşümüzün çok hızlı olmayacağını biliyoruz ancak böyle büyük markaların yatırımlarına devam etmelerini önemli buluyorum. Bu kapsamda biz de yurt içinde bu iki lokasyondaki yeni mağaza yatırımlarımızı tamamladık ve yakında ziyaretçilerimizle buluşmaya hazırlanıyoruz” dedi.

 

Caroline N. Koç, Miami’de Haremlique Istanbul’un gördüğü ilginin bir neticesi olarak ikinci mağazayı açma kararı aldıklarını da anlatırken, sözlerine şöyle devam etti: “Haremlique Istanbul’un Türkiye’de başlayan marka yolculuğunu yurt dışında devam ettirmek stratejik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Yerel üretim yapan bir marka olarak, ülkemizin bu alandaki gücünü kendi tasarımlarımızla bir araya getirip dünyaya tanıtıyoruz. Amerika pazarına dünyanın en lüks çok katlı mağazalarından biri olan Bergdrof Goodman’da yer alarak girmiştik. Ardından ise Miami’de Four Seasons at the Surfside’da ilk mağazamızı açtık. Rekabetin oldukça güçlü ve zorlu olduğu bu pazarda ikinci mağazamızı Miami’deki Bal Harbaour Shops’ta açacak olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Yurt dışındaki etkinliğimizi artırma hedefimiz bizi gelecek dönem için cesaretlendiriyor.”

 

Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul içinde açılan mağaza, ev tekstili ürünleri ile Haremlique à la mer plaj giyim markasının ürünleri ve Haremlique Istanbul ev akseuarları ve hediyelik ürünler yer alıyor arasından özel bir seçkiyi barındırıyor. İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi’nde açılan mağaza ürünlerinin yanı sıra plaj giyim ürünlerinin içinde bulunduğu geniş bir yelpaze sunuyor.

 

Haremlique Istanbul, Miami’deki ikinci mağazasını da Bal Harbour Shops’ta açıyor. Miami’nin lüks resortlarına ve etkileyici plajlarına ev sahipliği yapan yerleşim merkezi Bal Harbour’da bulunan açık hava alışveriş merkezi Bal Harbour Shops, bünyesinde lüks markaları barındırmasının yanı sıra dünyanın en yüksek hasılat yapılan alışveriş merkezlerinden biri olarak gösteriliyor. Bugüne kadar Four Seasons at the Surfside Miami mağazasıyla beğeni toplayan ve kendine müşteri sadakati sağlayan marka, şimdi de yeni müşterileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!