Kılıçdaroğlu’ndan gençlere: Çalınan yaşam enerjinizin hesabını soracağım, birlikte soracağız

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, esnaf çocuklarıyla görüştü: ‘Gençleri düzlüğe çıkaracağım’
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Sosyal medya hesabından gençlere seslenen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Size kefen edebiyatı yapanların gerçek yüzlerini görüyorsunuz. Bütün kirlilikleri, yayınlanan videolarla ortalığa saçılıyor. Allah’ın izniyle gençler, siz ve biz, bu ülkeyi karanlıktan aydınlığa çıkaracağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından videolu mesaj paylaştı.

Gençlere hitaben konuşan Kılıçdaroğlu, öncelikle tüm gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Son günlerde gençlerle sık sık seslendiğini hatırlatan Kılıçdaroğlu, “Aslında buna mecburum. Çünkü Türkiye’yi karanlıktan aydınlığa çıkaracak olan sizlersiniz” dedi.

Kılıçdaroğlu, gençlere seslenmeye şöyle devam etti:

“Size kefen edebiyatı yapanların gerçek yüzlerini görüyorsunuz. Bütün kirlilikleri, yayınlanan videolarla ortalığa saçılıyor. Ben genç değilim, genç rolü de yapmam. Ben sizin demokrat amcanızım. Zaten sosyal medya hesaplarında da böyle söylüyorsunuz. Sizler öğrenme, ben anlama çağındayım. Ben sizi anlarım. Hızla telafi ederim. Hızla düzeltirim her türlü sorunu. Allah’ın izniyle gençler, siz ve biz, bu ülkeyi karanlıktan aydınlığa çıkaracağız. Güzel günler göreceğiz sevgili gençler. Güzel günler göreceğiz. Hep beraber bunlarla hesaplaşacağız.”

Gençler; çalınan yaşam enerjinizin hesabını soracağım, birlikte soracağız… pic.twitter.com/xqs2AisS2Q

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) May 19, 2021

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!