Perakende sektörünün liderleri, Soysal organizasyonunda enerji tazeledi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

Soysal tarafından 23 Şubat Çarşamba akşamı düzenlenen LİDKO REUNION Gala Yemeği, 2006 yılından itibaren 13 yıl boyunca dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen Perakende Liderler Konferansı’na (LİDKO) katılan sektörün şirket sahiplerini ve üst düzey yöneticilerini enerji tazelemek üzere yeniden bir araya getirdi. 

Soysal tarafından 13 yıl boyunca, her yıl farklı ülkede düzenlenen Perakende Liderler Konferansı’na (LİDKO) katılmış olan sektörün yönetim kurulu başkanları, CEO’ları ve şirket sahipleri, 23 Şubat Çarşamba akşamı Mandarin Oriental Bosphorus otelde düzenlenen Gala Yemeği’nde bir araya geldi.

Yurt dışı organizasyonu olduğu için pandemi dolayısıyla son birkaç yıldır düzenlenemeyen LİDKO heyecanını yeniden yaşatmak ve sektörün enerjisini tazelemek amacıyla düzenlenen Gala Yemeği’ne, aralarında  Mustafa Taviloğlu, Süleyman Orakçıoğlu, Ümit Zaim, Hüseyin Özdilek, Mehmet Ziylan, Galip Aykaç, Aziz Torun, İsmail Kutlu, Sinan Öncel ve Ayşen Zamanpur gibi sektörün duayen isimlerinin de yer aldığı 375 kişi katıldı.

Türkiye’nin önde gelen perakende sektörü temsilcilerini, dünyaca ünlü markalar ve konuşmacılar ile bir araya getirerek, sektörün stratejik vizyonunu destekleyen özgün içerikler ve güçlü bir iletişim ağı sunan Perakende Liderler Konferansı’nın ilki, 2006 yılında Zürih’te düzenlendi. Her yıl 100’ün üzerinden perakende şirketinin yönetim kurulu başkanlarını ve CEO’larını ağırlayan Perakende Liderler Konferansı, pandemi dönemine kadar 13 yıl boyunca kesintisiz olarak devam etti. Perakende sektörünün liderlerini biraraya getiren eşsiz etkinlik, bugüne kadar Zürih, Lizbon, Berlin, Cannes, Budapeşte, Barselona, Münih, Roma, Moskova, Londra, Amsterdam, Madrid ve Venedik gibi önde gelen şehirlerde gerçekleştirildi.

LİDKO Reunion Gala Yemeği Bursa’nın gözde AVM projelerinden olan Downtown’ın sahibi Atış Yapı’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirildi. Yemeğin diğer sponsorları Inspark-Salesforce, Eyfel Parfüm, Akinon, Sensormatic ve katkılarıyla Mandarin Oriental Bosphorus oldu.

Bu Yazıya Tepki Ver

asdas
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!