‘Beynimde tümör var’ diyerek tedavi olmaya gittiğini söylemişti: 8 yıldır başka bir adamla yaşadığı ortaya çıktı

'Beynimde tümör var' diyerek tedavi olmaya gittiğini söylemişti: 8 yıldır başka bir adamla yaşadığı ortaya çıktı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

“Beynimde tümör var” diyerek 2013 yılında küçük kızıyla birlikte tedavi için başka şehre gittiğini söyleyen N.Ç.’nin aslında kanser olmadığı ve 8 yıldır başka bir adamla yaşadığı ortaya çıktı.

İstanbul’da tekstil atölyesi işleten H.Ç.’nin İstanbul Aile Mahkemesi’nde açtığı boşanma davasının detaylarına göre, eşi N.Ç., 2013 yılında beyninde tümör olduğunu ve Tekirdağ’da tedavi olacağını söyleyip yanına küçük kızını da alarak evden ayrıldı. N.Ç. yanına gelmek isteyen eşi ve çocuklarına her seferinde “Beni bu halde görmenizi istemiyorum” dedi. Sözde hastane ortamından fotoğraflar da gönderdi. H.Ç. eşine düzenli olarak bankadan para gönderdi, iki üç ayda bir eve geldiğinde de elden para verdi.

Büyük oğlu fark etti

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre, çiftin büyük oğlu R.Ç. annesine bankadan gönderdikleri paraların Tekirdağ’dan değil de İstanbul Etiler’den bir bankadan çekildiğini fark etti.

© AA
Sevgilisinin eşine aldatma videolarını gönderen kadın tazminat ödeyecek

R.Ç. annesini görüşmeye ikna edince İstanbul’da bir eve çağırıldı. R.Ç. orada annesinin, yaşlı anne ve babasıyla yaşayan bir adamla karı-koca hayatı yaşadığını gördü.

‘5 yıllık kocasıyım’ dedi

Davada tanık olarak dinlenen R.Ç. yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Annem bize kafasını kazıtmış fotoğraflarını gönderirdi. Kendisini ziyaret etmek istediğimizde bizi engellerdi. Anneme toz konduramazdım. Sonra internet bankacılığından gönderdiğimiz paraları sorguladım. Paralar Tekirdağ’dan değil Etiler’deki bir bankadan çekilmişti. Annemi aradım. Bulunduğu evi söyledi. Eve gittiğimde kız kardeşimin yanında yaşlı bir çift vardı. Sonra başka bir adam geldi. Kim olduğunu sordum. ‘5 yıllık kocasıyım’ dedi. O adam, annemin babamla boşanma sürecinde olduğunu biliyormuş. Küçük kardeşim de o adama ‘Baba’ diyor.”

‘İlgisini çekmek için gittim’

Eşinin hastalık yalanını oğlundan öğrenen H.Ç. boşanma davası açtı. Çocuklarının velayetini isteyen H.Ç., bugüne kadar eşine tedavi için gönderdiği 400 bin TL ile 250 bin TL manevi tazminat talep etti. N.Ç. davaya verdiği yanıtta, H.Ç.’nin kızı doğduktan sonra kendisinden uzaklaştığını, bilgisayar başında sabahlamaya başladığını iddia ederek, “Boşanmak istediğimde ölümle tehdit edildim. Belki benimle ilgilenir diye bir ailenin yanında yatılı bakıcı olarak çalışmaya başladım. Çocuklarımın velayetini ve 400 bin TL tazminat istiyorum” dedi.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!