Bulut Akacan’dan dev proje! 650 Milyon Dolarlık Dev Proje tanıtıma hazırlanıyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Advert

 

İnşaat Sektöründe yatırımları ile bilinen Kuzey Kıbrıs’ta sektörü adeta öncü olan Akacan Holding, Kuzey Kıbrıs’ta dev bir projeye adım atmaya ve Kuzey Kıbrıs tarihinin en büyük yatırımını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. İnşaat projelerinde iddialı olan Akacan Holding, Ada tarihinde eşi görülmemiş yatırımda projeye start veriyor.

Akacan Holding ayata geçirdiği inşaat projeleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan, önümüzdeki dönemde 650 Milyon Dolar(12 Milyar 500 milyon TL) değerinde Kuzey Kıbrıs’ın en büyük inşaat projesi olacak olan Toplu Konut projesine adım atma aşamasında olduklarını belirtti.

Detayları henüz belirli olmayan projede 2700 Konut’un yer alacağı içerisinde Alışveriş Merkezi, Otel, Eğitim Alanları, SPA, Hobi Salonları, Eğlence Merkezlerinin olacağı küçük bir şehir projesi olacak.

İnşaat Bizim İşimiz

Bulut Akacan, inşaat sektörü bizim en iyi bildiğimiz iş, tecrübe kazandığımız, yeniliklere imza attığımız, ilkleri gerçekleştirdiğimiz ve her geçen gün daha ileriye gitmek istediğimiz yani hedeflerimizin yüksek olduğu bir sektör. Kuzey Kıbrıs’ta gözümüzü yukarıya yükselttik, Bir çok güzel projelere imza attık ve bu projeleri daha ileriye taşıyacağız. Akacan Holding olarak inşaat sektöründe öncü olmaya devam edeceğiz.

 

Akacan Holding Projeleri

Bulut Akacan yönetiminde büyük sıçrayış yaparak inşaat sektöründe bir marka olan Akacan Holding’in yaptığı gözde projelerden bir kaçını sizler için topladık.

Akacan Elegance

Toplamda 2 blok ve 360 Daireden oluşan Akacan Elegance 2018 Yılında inşaatı tamamlanarak, Yaşam başladı. Proje hayata geçtiği tarihten itibaren Girne’de en çok talep gören site statüsünde olmuştur.

Projede Açık havuz, Otopark, Fitness, SPA gibi özel alanlar yer almıştır.

Akacan Cruise

 

59 Özel konuttan oluşan proje, Balkonlarında Havuz olmasıyla dünyada 3 proje arasında bulunan Cruise projesidir. Projede Açık ve Kapalı yüzme havuzları, SPA, Fitness gibi özel yaşam alanları bulunmaktadır.

 

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Habere Doğru ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!